Вітаємо призерів, лауреатів конкурсу МАН та їх наукових керівників

Із 19 по 24 квітня 2018 року в Києві відбувся загальнонаціональний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Команда Кременчуцького НВК №11 у складі 6 чоловік захищала честь Полтавської області.

Двоє учнів КНВК №11 посіли другі місця, нагороджені СРІБНИМИ медалями.

1. Величко Анна, учениця 11-А класу, секція "Польська мова" (науковий керівник Маркевич Віта Анатоліївна)
  2. Арасланова Валерія, 11-А клас, секція "Кримськотатарська гуманітаристика" (науковий керівник Омельченко Лариса Іванівна).

Лауреатами конкурсу стали такі учні:

1. Оськін Володимир, учень 11-А класу, секція "Загальна біологія" (науковий керівник Головко Олена Олександрівна)
  2. Шмандій Діана, учениця 11-Б класу, секція "Мистецтвознавство" (науковий керівник Омельченко Лариса Іванівна)
  3. Чигирин Тетяна, учениця 10-Б класу, секція "Російська мова" (науковий керівник Заяц Наталія Давидівна)
  4. Куян Дарина, учениця 11-Б класу, секція "Літературна творчість" (науковий керівник Маркевич Віта Анатоліївна)

ВІТАЄМО призерів, лауреатів конкурсу, їх наукових керівників, батьків та всіх, хто допомагав на високому рівні підготуватися до загальнонаціонального етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, хто вболівав за команду КНВК №11.