Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнських олімпіад

Колектив Кременчуцького ліцею № 11 вітає переможців обласного етапу Всеукраїнських олімпіад, та їх вчителів. Бажаємо творчої наснаги, та нових перемог.

Вітаємо ДУБОВУ АЛІНУ, ученицю 8-Б класу, яка посіла ІІ місце на ІІІ (ОБЛАСНОМУ) етапі Всеукраїнської олімпіади з історії, та її вчителя ДУДКУ ЛЮДМИЛУ ГЕОРГІЇВНУ.

Вітаємо БЕССОНОВА МАКСИМА, учня 9-А класу, який посів ІІІ місце на ІІІ (ОБЛАСНОМУ) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, та його вчителя ДУДКУ ЛЮДМИЛУ ГЕОРГІЇВНУ.

Вітаємо АРАСЛАНОВУ ВАЛЕРІЮ, ученицю 10-А класу, яка посіла ІІІ місце на ІІІ (ОБЛАСНОМУ) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, та її вчителя ДУДКУ ЛЮДМИЛУ ГЕОРГІЇВНУ.

Вітаємо КАСЬЯНЕНКА ОЛЕКСІЯ, учня 10-Бкласу, який посів ІІІ місце на ІІІ (ОБЛАСНОМУ) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови, та його вчителя ОМЕЛЬЧЕНКО ЛАРИСУ ІВАНІВНУ.