Вибори лідера учнівського врядування "Мікрополіс" 2015 (Доповнено)

Кожного року ліцей обирає свого президента а отже, 20 жовтня відбудуться чергові вибори у цьому навчальному році. Дебати котрі пройшли 16 жовтня довели, що в ліцеї дійсно навчається талановита та всесторонньо розвинена молодь. Кандидати на посаду президента та керівників відділів запропонували безліч ідей, які було б доречно втілити у ліцейне життя. Під час дебатів кандидати вказали і на недоліки, які на їх думку слід усунути.

Адміністрація сподівається, що вибори котрі незабаром відбудуться подарують ліцею гарного лідера!

В ліцеї № 11 відбулися вибори Голови учнівського врядування «Мікрополіс». За результатами голосування головою учнівського врядування обрано Бенделіані Романа.

04.11.2015 року учні 5-11 класів були присутніми на інавгурації учнівського врядування. Із рук директора ліцею Бикової Наталії Олександрівни обрані діти отримали посвідчення. Протягом навчального 2015-2016 року Голова «Мікрополісу» та лідери учнівського врядування будуть намагатися втілити власні ідеї у реальність, зробити безліч корисних справ.