Урок мужності для учнів початкової школи

У вересні  2015 року  вчителі початкової школи підготували та провели уроки Мужності. Учні початкової школи говорили про патріотизм українських військових та добровольців, про їхню вірність присязі своїй країні та українському народові, готовність віддати життя за цілісність України, за її мир та спокій, а також про героїзм та самовіддачу простих українців, які допомагають бійцям.

Учні 3-х та 4-х класів відвідали Кременчуцький музей авіації та космонавтики з метою розкрити героїчне минуле нашої Батьківщини зрозуміти складні та трагічні сторінки української історії, жертовність кращих представників нації, які, незважаючи на всі перешкоди, боролися, гинули, але не встали на коліна перед ворогом.