Наші учні на заході присвяченому Дню Миру

Команда 10-А класу Кременчуцького ліцею № 11 прийняла участь у заході присвяченому Дню Миру. Учні ходили на зустріч з індонезійськими послами. Мали можливість послухати самих послів, які донесли до учнів багато інформації про культуру, традиції, звичаї індонезійського народу. Після чого відбувся бліц - турнір, який складався з 10 запитань, про Індонезію. Запитання мали на увазі знання: історії, культури,традицій,звичаїв,побуту індонезійського народу. У цій нелегкій боротьбі, команда 10-А класу здобула перемогу, посівши I місце. Переможці були особисто нагороджені призами, які їм вручили індонезійські посли.

Команда отримала справжнє задоволення від гри, отримавши купу позитивних емоцій, відкривши для себе нові факти, пізнавши багато нової інформації, та більше дізнавшись про культуру Індонезії. У майбутньому учні 10-А класу будуть раді познайомитися з культурами інших країн світу!