Наш Кременчук – місто моє!

Останній тиждень вересня жителі містечка  приурочили до Дня рідного міста Кременчук. Учні початкової школи разом зі своїми вчителями підготували та реалізували навчально-виховний проект «Наш Кременчук – місто моє!».

Найменші жителі містечка, наші першокласники, провели  флешмоб « Тепло наших долонь даруємо рідному місту!»

Для учнів 2-х та 3-х класів був проведений конкурс малюнків.

А учні 4-х класів мали змогу презентувати своє бачення Кременчука сьогодні через об’єктив фотокамер. На виставці були представлені улюблені  дітьми куточки рідного міста. Завершенням проекту був літературний конкурс « Кременчук у віршах!». Учасники конкурсу продемонстрували  поетичне вираження глибокої  любові  до рідного міста. Крім нагород та призів учні отримали хороший настрій, багато цінної інформації; змогли проявити свої лідерські якості, таланти.

Дякуємо всім учителям, учням та батькам за активну участь! Так тримати!