Кременчуцький ліцей №11 святкував ювілей, 15-річчя

18 травня Кременчуцький ліцей №11 святкував ювілей, 15 - річчя. Усі зібралася привітати рідний ліцей. Це особливе свято, до якого клопітно, з великим натхненням готувалися школярі. Із самого ранку учні 5-7 класів демонстрували свої візитки.  Перемогу здобув  5-А клас, який на суд вимогливого журі  запропонував  вокально-хореографічну композицію «Ми різні, але єдині».

А в цей час для учнів 8-11 класів проводився квест. Щоб швидко й успішно впоратися з завданнями, треба було виявити неабиякі знання з різних предметів. Уболівальники теж мали нагоду підтримати свої команди: вони виготовляли конкурсні листівки «Ліцей моєї мрії». Продовженням стало «Свято честі», яке почалося з посвяти учнів-восьмикласників у ліцеїсти. Відбулося нагородження переможців олімпіад та  конкурсів-захистів наукових робіт МАН. Найвищу нагороду, «Ліцейні гранди», отримали такі учні: Середа Євген, Камсюк Анна, Джафарзадехпур Мікаел, Яжевський Олексій, Зеленська Юлія, Пінаєвська Марія, Бейгул Вікторія, Арасланова Валерія, та Чигирин Тетяна.

У перерві між нагородженням учні старшої школи також демонстрували свої візитки. За рішенням суддів перемогу отримали дев’ятикласники. Цей захід без перебільшення можна назвати сузір’ям юних талантів, адже всі учні ліцею продемонстрували артистизм, відповідальність, цілеспрямованість.

Зі святом, ліцею!